Kätlin Hrenova

Kes on Kätlin Hrenova?

 

Olen lõpetanud EMÜ aianduse eriala, ehk siis tegelikult olen kõrgelt haritud aednik! Viimased 10 aastat olen üht või teistpidi olnud sellega seotud, kuid kinnisvara siiski on alati minu kireks olnud. Vabal ajal oli KV alati lahti- küll otsisin endale maja, küll krunti, kuhu maja ehitada. Siis tekkis jällegi mõte, et kellele seda maja vaja on, vaataks hoopis korterit. Nii võisingi vabalt ette lugeda kõik oma piirkonna elamute müügikuulutused ja hinnad.

 

Lumena Kinnisvarabüroost olen kuulnud selle asutamisest alates, ehk isegi varem- Toomase ja Ranno nimed kõlasid nii mõnigi kord vestlusest elukaaslasega läbi. Just tema andis indu, et “Kui sa nagunii seal KV-s ringi vaatad, miks mitte ise maaklerina tegutseda”. Nii ma Lumenasse sattusingi. 

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

Huvi oli ja on siiani. Mulle meeldib jalutada tänaval ja vaadata maju. Mõni neist on kohe väga ilus, mõni vajab kõpitsemist, mõni aed on taimedest lookas, mõnda krunti katab vaid muru. Kõigil neil on oma lugu ja see köidab mind.

 

Mis on sinutugevused?

 

1) Sihikindlus – olles võtnud eesmärgi, ei tagane ma sellest nii lihtsalt.

2) Punktuaalsus – ei salli hilinemist. Püüan alati olla varem kohal.

3) Õpihimu – uurin ja loen mind huvitavate valdkondade kohta. Kui õhku on jäänud küsimus, millele vastust ei tea, pean selle koheselt välja googeldama.

 

Mis on sinu hobid?

 

Lapse kasvatamine koos kõige sinna juurdekuuluvaga!

Varasemalt käisin ka jõusaalis, aga hetkel on seda aega lapse ja töö kõrvalt keeruline leida.

 

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

 

Ega tegelikult ei peagi. Aga kui kliendid soovivad pühendunud ja sihikindlat maaklerit, keda huvitab peale müügi ka head suhted ja positiivne emotsioon, siis ma olen alati valmis aitama. Lisaks võib minu käes tuue kodu haljastamiseks nõu küsida, seda võin ma ikka osata!

 

Annett Timmer

Kes on Annett Timmer?

 

Olen tegelikult õppinud kokaks, kuid töötasin enne Lumena Kinnisvarabüroosse tulekut mainekas spaa restoranis baaridaamina. Mind tõi Lumenasse huvi kinnisvara vastu- olin juba ammu mõelnud, et tahaks midagi uut proovida ning tööpakkumise leidmisel ma enam pikalt ei mõelnud.

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

Mulle meeldib alati midagi uut proovida ning see tundus mulle suurepärane võimalus end tõestada.

 

Mis on sinu tugevused?

 

Suhtlemisoskus, korrektsus ning ausus.

 

Mis on sinu hobid?

 

Väikesest peale olen tegelenud tantsimisega, ilmselt jääb tantsupisik minusse igavesti. Hetkel on sellest muidugi paus, kuid loodan mingi aja pärast taas laval olla.

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

 

Kui mina midagi teen, siis südamega ja väga pühendunult. Ma teen kõik endast oleneva, et lõpus oleksid kõik rahul!

 • Telefon: +372 5334 0950
 • Piirkond: Tartu, Tartumaa, Rakvere, Lääne-Virumaa

Kaisa Otsus

 • Telefon: +372 5192 0844
 • Piirkond: Tartumaa, Tartu, Viljandimaa, Viljandi

Birgit Trik

Kes on Birgit Trik?

 

Lõpetasin kevadel Eesti Maaülikooli bakalaureuse maakorralduse ja kinnisvara erialal. Varasemalt olen viibinud praktikal kinnisvarafirmas hindaja assistendina. Samuti olen aastaid töötanud klienditeenindajana, seega tean, kui oluline on tagada klientidele rahulolu.  Kinnisvaramaaklerina töötamise kogemust mul ei olnud ning Lumena Kinnisvarabüroo pakkus koolitust ja mentorlust, mistõttu otsustasin just Lumena kasuks.

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

Kuna kinnisvara puudutavad teemad olid mulle koolist juba tuttavad, siis teadsin, et tahan töötada selles valdkonnas. Maakleri amet tundus põnev ning väljakutseid esitav.

 

Mis on sinu tugevused?

 

Headeks omadusteks pean enda puhul kohusetundlikkust, sihikindlust ja head ajaplaneerimisoskust. Ma tahan saavutada endale seatud eesmärke ega taha kunagi jätta midagi poolikuks.

 

Mis on sinu hobid?

 

Mulle meeldib käia õhtuti rühmatrennides, kus saan koos teistega ennast välja elada. Vabal ajal meeldib käia kinos, tegeleda fotograafiaga ning puhata oma pere seltsis.

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi  just sulle?

 

Ma olen inimeste jaoks olemas ning oskan kuulata nende muresid, sest minu jaoks on kõige tähtsam kliendi rahulolu.

 

 

Linda-Loora Pruuli

Kes on Linda-Loora Pruuli?


Olen tegelenud paljude erinevate asjadega ning seeläbi otsinud seda õiget- tunnen nüüd, et olen selle leidnud. Lumena Kinnisvarabüroosse tõi mind sisemine tung ning töö olemus. Igapäevaselt tuleb ette rohkelt inimestega suhtlust ning äärmiselt huvitavaid seiku. Kunagi ei tea ette, milline hakkab tegelikult päev välja nägema.

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

Alustasin kinnisvaraga, kuna olen alati soovinud teha asju oma äranägemise järgi. Ma tean ja tunnen, kuidas ja millal teen mina miskit kõige paremini ning selle töö juures avaneb mul see võimalus ideaalselt. Samuti ei saa jätta ka mainimata pidevat suhtlust inimestega. Äärmiselt tore on olla inimestele abiks nende kodude müümisel ja ostmisel ja kuna see on suur samm igaühele, siis annan endast alati maksimumi.

 

 

Mis on sinu tugevused?

 

Minu üheks tugevuseks on kindlasti positiivsus ning julge pealehakkamine. Üheks tugevuseks peaksin enda juures ka head suhtusoskust ning empaatilisust- need on aspektid, mis aitavad hõlpsasti klientide vajadusi ning ideid välja selgitada. Samuti olen üpriski eesmärgikindel inimene. Tunnen, et läbi eesmärkide pürgin kaugemale ning saavutan rohkem kui muidu oleksin saavutanud. Õiged eesmärgid seavad ka eeldused edukaks karjääriks.

 

 

Mis on sinu hobid?

 

Minu üheks pikaajalisemaks ning kõige südamelähedasemaks hobiks on võrkpall. Ma armastan töötada tiimis ning seejuures teha kõik endast oleneva, et oleksin meeskonna tugev lüli. Võrkapalli juures on oluline ka pidevalt motiveerida ning toetada tiimikaaslasi ning hoida seda ühtset tiimitunnetust.

 

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

 

Sest just minul on kirg seda müüa. Ma ei tegele kunagi müügiga viisil, et see on lihtsalt minu töö ning saaks nüüd päev õhtusse. Ma tõsimeeli ootan hommikuid, mil saan alustada tegemistega, mis mulle tõsiselt meeldivad. Teisaks annan endast alati maksimumi, mitte et see oleks tööalane kohustus, vaid pigem minu enesedistsipliin, ma tahan teha kõik endast oleneva, et asjad oleksid ideaalsed ning inimesed tunneksid end võimalikult hästi.

 

 

 

 

 

Laura Põldoja

Kes on Laura Põldoja?

 

Töötan ja töötasin ka enne personaaltreenerina ning tahtsin tegeleda lisaks veel millegagi, mis ei eelda kellaajast kellaajani igapäevaselt kuskil palgatööl käimist. Lumena töökuulutus kõlas just täpselt selliselt, mis võiks sobida.  Kuna  eesotsas oli ka tuttav inimene, uurisin täpsemalt ja julgesin proovida.

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

Soovisin leida midagi sellist, kus ma saan ise oma aega planeerida, sobitada teise tööga ning samas on see hea vaheldus, mis võimaldab ka treeneri tööst puhata.

 

Mis on sinu tugevused?

 

Ma olen oma töös alati aus ja usaldusväärne.

Olen kohusetundlik-kõik, mis lubatud, saab tehtud.

Olen empaatiline, suudan klientidega samastuda ning neid mõista.

Analüüsivõimeline- suudan turul toimuvat analüüsida.

Olen abivalmis .

 

Mis on sinu hobid?

 

Jõusaali treening

Tennis

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

 

Kliendid peaksid minuga koostööd tegema, sest ma olen usaldusväärne ning nad saavad olla rahulikud, et annan alati endast maksimumi, et kõik vajalikud toimingud seoses müügiprotsessiga saavad  tehtud.

 

 

 

 

Riina Rõõm

 • Telefon: +372 56172221
 • Piirkond: Tartu
 • Kinnisvaramaakleri reg. nr: KMR 00484

Ranno Kalda

 • Telefon: +372 5342 6301
 • Piirkond: Tartumaa, Võrumaa, Valgamaa
 • Veebileht: Link
 • Kinnisvaramaakleri reg. nr: KMR 35272

Toomas Matvejev

Kes on Toomas Matvejev?

 

Olen tegutsenud kinnisvaramaaklerina Tartus ja Lõuna-Eestis alates 2015. aastast. Nende aastate lõikes olen müünud ca 30 kinnisvaraobjekti aastas. Oma karjääri maaklerina alustasin Epicenter Kinnisvaras, täna töötan aga Lumena Kinnisvarabüroos. Lumena Kinnisvarabüroo sai loodud 2018. aastal ning olen ka selle büroo üks asutajatest. Eelnevalt olen tegutsenud ehitussektoris- sealt tuli ka suurim kirg kinnisvara vastu. Oma esimese ettevõttega alustasin 2013. aastal. See ettevõte tegutseb tänaseni ja tegeleb reklaamkingituste müügiga.

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

Ehitusega tegeledes kohtusin väga paljude kinnisvaramaakleritega ja nägin, kui palju oleks võimalik seda teenust paremini pakkuda. Sealt tuli ka enesekindlus, et mina suudan seda teenust paremini pakkuda ja kui ma ise tean, mida saab paremini teha, siis ma oskan seda õpetada ka teistele.

 

Mis on sinu tugevused?

 

Enda tugevusteks pean suhtlemisoskust inimestega ja erinevate ülesannete koordineerimist. Kindlasti saan üheks tugevuseks pidada ka oma laia silmaringi. Olen eelnevalt tegelenud väga paljude erinevate tegevusvaldkondadega ja täna tunnen, et see tuleb mulle igati kasuks.

 

Mis on sinu hobid?

 

Minu üheks hobiks on kinnisvara ja teiseks suureks hobiks ja kireks on triatlon. Kui sa suudad sportlasena olla distsiplineeritud ja sundida end hommikul kell 6 jooksma minna, siis suudad ka igapäeva elus ja tööd tehes ennast motiveerida.

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

 

Usun, et nr.1 põhjuseks on kindlasti suhtlus inimestega. Müügiinimene peab olema justkui kameeleon, kes oskab samastuda ja saab väga paljude erinevate inimtüüpidega hästi läbi. Kindlasti räägib minu kasuks ka kogemus ehitussektoris.

 

Kuna sa oled ka Lumena Kinnisvara tegevjuht, siis räägi mõne sõnaga, mis teeb sinust hea juhi?

 

Ma usun, et minust teeb hea juhi see, et hindan väga palju meeskonnatööd ja olen olemas enda inimeste jaoks. Kuulan alati oma tiimi liikmete mured ära, kui nad helistavad, isegi kui see juhtub olema kell 10 õhtul. Kinnisvaras olen ma kindlasti oma meeskonna jaoks rohkem mentor, kui juht ja ülemus. Vanasti olid juhid ja ülemused, tänapäeval peavad juhid täitma rohkem mentori rolli, kes aitavad oma tiimi liikmetel edukaks saada.

 

 • Telefon: +372 5647 7680
 • Piirkond: Tartu, Tartumaa, Jõgevamaa, Põlvamaa
 • Veebileht: Link
 • Kinnisvaramaakleri reg. nr: KMR 73591