Kaisa Otsus

Kes on Kaisa Otsus?

Olen pärit Põltsamaalt, kuid Tartusse tõi mind Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õenduse eriala, kus ka hetkel õpin. Uude linna kolimisega oli vaja paratamatult ka uus kodu leida ning läbi kodu otsimise hakkas mulle kinnisvaramaailm huvi pakkuma. Lumena Kinnisvarabüroo võlus mind oma väikse, kuid tööka ja särasilmse kollektiiviga – nii saingi aru, et tahan olla killuke Lumenast. 

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

Alustasin kinnisvaraga, kuna see maailm köitis mind ja tundus valdkonnana, kus saaksin ennast proovile panna. Inimeste aitamine on mulle alati meeldinud, kuid nüüd tahan ühendada selle kvaliteetse teenuse pakkumisega, et leida kõigile kodu, kus nad tunneksid ennast tõeliselt hästi. 

 

Mis on sinu tugevused?

Minu tugevusteks on hea suhtlemisoskus, usaldusväärsus, täpsus ja enesekindlus.

 

Mis on sinu hobid?

Olen avastanud, kui suur roll on enesearengul. Mulle meeldib lugeda raamatuid, mis motiveerivad mind olema iga päev natuke parem kui eile ja mõistma inimese mõttemaailma erinevaid tahke.

Muusika on see, mis viib mind argimuredest eemale ja aitab tõeliselt aja maha võtta. Olen lõpetanud muusikakoolis viiuli eriala ning samuti tunnen rõõmu flöödi mängimisest. 

Minu elus on väga tähtsal kohal ka füüsiline heaolu. Ma naudin trenni tegemist ja oma piiride ületamist. 

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma

kalleima vara müügi just sulle?

 

Minu eesmärgiks on nii müüja kui ka ostja mõlemapoolne rahulolu ja kindlustunne. Minuga koostööd tehes võid kindel olla, et suhtun Sinu varasse hoole ja armastusega ning olen valmis pühendama aega, et leida just Sulle parim pakkumine. 

  • Telefon: +372 5192 0844
  • Piirkond: Tartumaa, Tartu, Viljandimaa, Viljandi