Linda-Loora Pruuli

Kes on Linda-Loora Pruuli?


Olen tegelenud paljude erinevate asjadega ning seeläbi otsinud seda õiget- tunnen nüüd, et olen selle leidnud. Lumena Kinnisvarabüroosse tõi mind sisemine tung ning töö olemus. Igapäevaselt tuleb ette rohkelt inimestega suhtlust ning äärmiselt huvitavaid seiku. Kunagi ei tea ette, milline hakkab tegelikult päev välja nägema.

 

Miks sa alustasid kinnisvaraga?

 

Alustasin kinnisvaraga, kuna olen alati soovinud teha asju oma äranägemise järgi. Ma tean ja tunnen, kuidas ja millal teen mina miskit kõige paremini ning selle töö juures avaneb mul see võimalus ideaalselt. Samuti ei saa jätta ka mainimata pidevat suhtlust inimestega. Äärmiselt tore on olla inimestele abiks nende kodude müümisel ja ostmisel ja kuna see on suur samm igaühele, siis annan endast alati maksimumi.

 

 

Mis on sinu tugevused?

 

Minu üheks tugevuseks on kindlasti positiivsus ning julge pealehakkamine. Üheks tugevuseks peaksin enda juures ka head suhtusoskust ning empaatilisust- need on aspektid, mis aitavad hõlpsasti klientide vajadusi ning ideid välja selgitada. Samuti olen üpriski eesmärgikindel inimene. Tunnen, et läbi eesmärkide pürgin kaugemale ning saavutan rohkem kui muidu oleksin saavutanud. Õiged eesmärgid seavad ka eeldused edukaks karjääriks.

 

 

Mis on sinu hobid?

 

Minu üheks pikaajalisemaks ning kõige südamelähedasemaks hobiks on võrkpall. Ma armastan töötada tiimis ning seejuures teha kõik endast oleneva, et oleksin meeskonna tugev lüli. Võrkapalli juures on oluline ka pidevalt motiveerida ning toetada tiimikaaslasi ning hoida seda ühtset tiimitunnetust.

 

 

Miks peaksid kliendid sinuga koostööd tegema ja usaldama oma kalleima vara müügi just sulle?

 

Sest just minul on kirg seda müüa. Ma ei tegele kunagi müügiga viisil, et see on lihtsalt minu töö ning saaks nüüd päev õhtusse. Ma tõsimeeli ootan hommikuid, mil saan alustada tegemistega, mis mulle tõsiselt meeldivad. Teisaks annan endast alati maksimumi, mitte et see oleks tööalane kohustus, vaid pigem minu enesedistsipliin, ma tahan teha kõik endast oleneva, et asjad oleksid ideaalsed ning inimesed tunneksid end võimalikult hästi.