Pakkumised

Müüa maja, 3 magamistuba , Vastse-Kuuste vald, Valgemetsa, Palmimetsa

Tehing Müüa maja, 3 magamistuba
Korruseid 2
Tube 5
Magamistube 3
Ehitusaasta 1973
Seisukord Renoveeritud
Valmidus Valmis
Omandivorm Kinnistu
Üldpind 100 m²
Krundi pind 2824 m²
Hind alates 95 000 EUR
EUR/m²: 950 EUR/m² 87202:002:0962

Info

  Põlvamaa, Põlva vald, Valgemetsa, Palmimetsa, 5 tuba, 2 korrust, kinnistu, palkmaja, valmis, renoveeritud, ehitusaasta 1973, elamispind 87 m², kogupind 100 m², krunt 2 824 m², elektripliit, saun, dušš, boiler, õhksoojuspump, ahjuküte, külmik, Internet, terrass, elekter, garderoob, mööbli võimalus, mööbel, pakettaknad, parkett, kõrvalhoone, lokaalne vesi, kanalisatsioon, pesumasin, köögimööbel, kaev, panipaik, seinakapp, aiaga ümbritsetud

Lisainfo

 Kui sa otsid endale kodu aastaringseks elamiseks või suvitamiseks, siis see pakkumine on just sinule, sest müüki on tulnud elumaja ja palksaunaga kinnistu Leevi jõe lähistel!

ELUMAJA
Kahekorruselise maja esimesel korrusel asub tuulekoda, köök, elutuba, kust pääseb suvetuppa, magamistuba ning veeklosetiga WC. Teisele korrusele jääb kaks tuba, panipaik ning suur rõdu. Maja kütab soojamüüriga pliit, ahi ning õhksoojuspump. WC-s kasutatakse infrapuna küttepaneeli. Mööbel kuulub hinna sisse.

EHITUS
Tegemist on 1973. aastal lintvundamendile ehitatud püstpalkmajaga. Elumajal on uus plekk-katus. Esimesel korrusel on renoveeritud nii elu- kui magamistuba ja paigaldatud uued plastaknad. Köögi all asub ka täiskõrguses kelder. Varasemalt on elumaja toiminud kohaliku kauplusena.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektriühenduse võimsuseks on 3x16 amprit. Süvaveepumbaga salvkaevust on veetrass toodud nii elu- kui ka saunamajja. Saunas saadakse soe vesi 80 l elektriboileri abil, elumajas kasutatakse kraanivee soojendit. Kanalisatsioon on lahendatud vahekaevuga.

KINNISTU
2824 m2 suurusel kinnistul on lisaks elumajale ka puukuur ning palgist saunamaja, kus on olemas duširuum, leiliruum, kaminaga puhkeruum ning teise korruse magamistuba. Kinnistu on haljastatud viljapuude ja kiviktaimlaga. Sauna taga asub ka grillikoht. Kinnistu on ümbritsetud aiaga.

ASUKOHT
Maja asub turvalises ja looduskaunis piirkonnas, mis on asustatud suvilate ja elumajadega. Valgemetsa kogukond on kokkuhoidev ja tegus. Lähim pood on 5 km kaugusel Vastse-Kuustes, kus asub ka kool, perearst, lasteaed, raamatukogu ja kultuurimaja. Tartu jääb 35 km, Põlva 15 km ja Võru 40 km kaugusele.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272

GSM +372 534 26301
ranno@lumena.ee
www.lumena.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu
ranno@lumena.ee

Kontakt:

 Ranno Kalda, 53426301