Pakkumised

Müüa maja , Tartu, Ihaste, Männimetsa tee 28

Tehing Müüa maja
Korruseid 1
Tube 4
Seisukord Vajab san. remonti
Valmidus Valmis
Omandivorm Kinnistu
Üldpind 139.6 m²
Krundi pind 1200 m²
Hind alates 84 000 EUR
EUR/m²: 601.72 EUR/m²

Info

  Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Ihaste, Männimetsa tee 28, 4 tuba, 1 korrust, kinnistu, kivimaja, valmis, vajab san. remonti, kogupind 139,6 m², krunt 1 200 m², saun, ahjuküte, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, ühistransport, kaev, panipaik, seinakapp, kamin, mööbel, garaaž, keldrikorrus, elekter, garderoob, tööstusvool, mööbli võimalus, aiaga ümbritsetud, eterniitkatus

Lisainfo

 Kui Sa otsid endale suvemaja või soovid ehitada aastaringseks elamiseks kodu, siis see pakkumine on just Sinule, sest müüki on tulnud suvila looduskaunis Vana-Ihastes!

MAJA
Hoone koosneb eraldiseisvast köögist, kus asub soojamüüriga pliit, elutoast, magamistoast, kaminaruumist, puuküttekerisega saunast ning avara kanaliga suurest garaažist (33m2). Lisaks sellele on majal veeklosetiga WC, erinevad panipaigad ning täiskelder. Kütmiseks kasutatakse ahju, soojamüüriga pliiti ning kahte kaminat.

EHITUS
Hoone on ehitatud betoonist lintvundamendile ning välisseina kandekonstruktsiooniks on väikeplokk. Vahelaed on ehitatud puitkarkassile. Katusekattematerjaliks on eterniit ning välisviimistlusena on kasutatud krohvi.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektrivõimsuseks on 3x25 amprit. Vee- ja kanalisatsiooniühendus on tsentraalne. Kinnistul paikneb ka rakkekaev.

KINNISTU
Tegemist on lahtimõõdetava kinnistuga! Lisaks suvilale asub ca 1200 m2 suurusel kinnistul ka 45 m2 suurune kasvuhoone.Peale kasvuhoone saab aiasaadusi kasvatada ka peenramaal.

Tegemist on väga turvalise piirkonnaga ning kõrval elavad auväärsed naabrid.
Kogu inventar kuulub hinna sisse!

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272

GSM +372 534 26301
ranno@lumena.ee
www.lumena.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu
ranno@lumena.ee

Kontakt:

 Ranno Kalda, 53426301