Pakkumised

Müüa ridaelamuboks, 4 magamistuba , Konguta vald, Annikoru, Annikoru tee 4

Tehing Müüa ridaelamuboks, 4 magamistuba
Korruseid 2
Tube 5
Magamistube 4
Ehitusaasta 1985
Seisukord Vajab san. remonti
Omandivorm Korteriomand
Üldpind 166.7 m²
Krundi pind 600 m²
Hind alates 37 000 EUR
EUR/m²: 221.96 EUR/m² 33101:001:0243

Info

  Tartumaa, Elva vald, Annikoru, Annikoru tee 4-1, 5 tuba, 2 korrust, korteriomand, vajab san. remonti, ehitusaasta 1985, elamispind 105,6 m², kogupind 166,7 m², krunt 600 m², köök 9,9 m², põrandaküte, rõdu 7,2 m², keldrikorrus, elekter, pakettaknad, parkimine tasuta, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, teed heas seisukorras

Lisainfo

 Pooleldi renoveeritud valgusküllane ridaelamuboks ootab uusi omanikke. Otsapealne boks on ruumikas ja suure rohealaga maja taga.

RIDAELAMUBOKS:
Ridaelamu on valgusküllane ja praktilise planeeringuga. Eluruumi pinda kokku 105, 6 m2.

I korrusel asuvad tuulekoda, esik, eraldiseisev kööginurk, suur valgusküllane elutuba ja üks magamistuba. Elutoast pääseb esimese korruse rõdule vaatega maja taha. Teisele korrusele viiv trepp on puitkonstruktsioonil.

II korrusel on kolm magamistuba ja WC-vannituba. Ühest magamistoast pääseb teise korruse rõdule, samuti vaatega maja taha.

Keldrikorruse trepialune ruum on planeeritud elektrikilbile. Kõrvalasetsev ruum aga katlaruumiks, kuhu on põrandaküttesüsteem juba paigaldatud. Keldrikorrusele on planeeritud ka saunaruum pesuruumi ja WC-ga. Lisaks on seintega eraldatud kaks suuremat abiruumi. Soovi korral on võimalik teha ruumides ümberkorraldusi.

Esimesel korrusel on seinad krohvitud, lagede jaoks paigaldatud poitarmatuurid. Põrandatele toimiv põrandaküte. Vahetatud elektrijuhtmestik. Teise korruse remont on jäänud uut omanikku ootama. Kõik aknad vahetatud 3-kordseteks pakettakendeks.

Hoone küttesüsteem on planeeritud puukütte baasil, katel puudub.

Majas on toimiv korteriühistu. Igakuiselt on kogutud remondifondi makseid, et soojustada ja vahetada maja katus. Kui finantse jääb üle, siis plaanitakse korrastada ka fassaadi.

KRUNT:
Maja taga olev krunt on võrreldes teistega suur, haljastatud lillepeenarde, marjapõõsaste ja viljapuudega.

PARKIMINE:
Boksi juurde saab parkida vähemalt kaks autot. Ruumi on parkimiseks ka külalistele.

ASUKOHT:
Ridaelamuboks asub looduskaunis Annikoru külas, Elvast 10 km kaugusel. Asulas asub Konguta kool koos lasteaiaga, 10 km raadiuses Rannu kool koos lasteaiaga ja Elva Gümnaasium. Keset rohelust on asulas suurepärased võimalused sportimiseks ja aja veetmiseks. Olemas on välijõusaal, palliplatsid, kergliiklusteed ja männimetsas discgolfi rajad.

Video: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=hmhwfNJEAWs&fbclid=IwAR2q3Bvy4bCgK_tmArzClW9RgeR-7x4aXSsURIiusS_B73gVbWDHQYE5Q1A&app=desktop

Tule, lähme vaatama!
Kätlin Hrenova
Lumena Kinnisvarabüroo
5301 9219
katlin.hrenova@lumena.ee
info@lumena.ee

Kontakt:

 Lumena Kinnisvarabüroo, 56477680, 57856168