Pakkumised

Müüa maja , Kolga-Jaani vald, Kaavere, Aida

Tehing Müüa maja
Korruseid 2
Valmidus Katusega karp
Omandivorm Kinnistu
Üldpind 220.7 m²
Krundi pind 7119 m²
Hind alates 59 900 EUR
EUR/m²: 271.41 EUR/m²

Info

  Viljandimaa, Viljandi vald, Kaavere, Aida, 2 korrust, kinnistu, kivimaja, katusega karp, kogupind 220,7 m², krunt 7 119 m², kõrvalhoone, kaev, elekter, tööstusvool, pakettaknad, garaaž

Lisainfo

 Kui Sa otsid maakivist maja, mille interjööri soovid ise kujundada, siis see pakkumine on just Sinule, sest Viljandimaal Kaavere külas on tulnud müüki uue plekk-katusega majakarp koos kiviaia ning tiigiga!

MAJA:
Maakivi ja osaliselt telliskivi seinadega majale on pandud uus plekk-katus 2019. aastal koos vintskappidega. Hoonel on mitmekordsed pakettaknad ning liuglev terrassiuks. Sarikad ja katusetalad on terved ja vastupidavad. Põrandaks on betoonplokid. Varasemalt kasutati hoonet viljahoidlana.

Tegemist on väga omapärase maakivist hoonega, mida oma käe järgi kujundada. Teisele korrusele on võimalik ehitada mitu magamistuba, kust avaneb vaade uuele tiigile ja sisehoovi. Esimesele korrusele saab ehitada eraldi köögi, suure elutoa ja pesemisruumid. Uuel omanikul tuleb välja ehitada kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteem.

KINNISTU:
Reljeefne kinnistu on kaunistatud uue kiviaia, kiviktaimla ning tiigiga maja ees. Vanade puude asemele on istutatud uued puud. Kõrvalhoonesse, mida kasutati viljakuivatina, on võimalik rajada tööstus- või laohoone. Kõrvalhoonele paigaldati samuti uus katus koos fermidega. Elektriühenduse võimsuseks on 3x63 amprit. Kinnistul on maakivist salvkaev.

ASUKOHT
Tegemist on privaatse 0,7 ha suuruse kinnistuga, mis asub Kaavere külas. Kaugus Viljandist on 40 km ja Tartust 60 km. Kaavere külas on olemas toidukauplus, laste mänguväljak ning tenniseplats.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272

GSM +372 534 26301
ranno@lumena.ee
www.lumena.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu
ranno@lumena.ee

Kontakt:

 Ranno Kalda, 53426301