PAKKUMISED

ID: 3126480
Tehing Müüa korter, 2 tuba
Korruseid 3
Korrus 2
Tube 2
Magamistube 1
Üldpind 54 m²
Hind alates 95 000 EUR
EUR/m²: 1 759.26 EUR/m²

Info

  Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Kalevi 34, 2 tuba, 2/3, 54 m², elektripliit, boiler, uus torustik, keskküte, ahjuküte, Internet, uus elektrijuhtmestik, toad eraldi, mööbel, parkett, köögimööbel

Lisainfo

 Müügile on tulnud mitmetoalised korterid renoveeritavas Kalevi 34 kortermajas!

KORTER
2. korrusel asuva kahetoalise korteri pindalaks on 54 m2. Köögis on olemas köögimööbel ning elektripliit. WC-vannitoas kasutatakse elektrilist põrandakütet. Esikus on olemas panipaik. Sooja vee varustus toimub läbi elektriboileri. Põrandakatteks on laminaatparkett. Lisahinna eest on võimalik tellida ka uus köögimööbel ja -tehnika. Hinnale lisandub ka parkimiskoht.

KORTERMAJA
Maja fassaad, sokkel ja katus renoveeritakse. Paigaldatakse uued pakettaknad. Sisehoovi rajatakse parkimiskohad ning prügimaja. Siseõu korrastatakse ja haljastatakse. Koridorid soojustatakse ja viimistletakse uue laudisega. Trepid renoveeritakse. Koridorides kasutatakse radiaatorkütet.

KOMMUNIKAATSIOONID
Kortermaja liidetakse Fortumi kaugkütte võrguga. Korteris kasutatakse seina külge paigaldatud radiaatorite põhist keskkütet, millele lisandub kamina kütmise võimalus. Korteris on välja vahetatud kogu elektrisüsteem ning torustik. Korterisse on paigaldatud internetikaabel.

ASUKOHT
Kortermaja asub kohe kesklinna ja Karlova piiril. Vanalinn asub 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lähedal asuvad kesklinna ostukeskused, vabaajaveetmise kohad ning mõnus Karlova rohelus.

Kui sul on juba uus ja hubane kodu olemas, siis Kalevi 34 kortermaja puhul on tegemist ka suurepärase investeerimisvõimalusega üüriäri alustamiseks. Üüritootluseks on arvestatud 6-8%.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda

GSM +372 534 26301
ranno@lumena.ee
www.lumena.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu
ranno@lumena.ee

Kontakt:

 Ranno Kalda, 53426301