Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3017290

Müüa maja, 4 magamistuba

Korruseid: 3
Tube: 11
Magamistube: 4
Ehitusaasta: 2009
Seisukord: Uus
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 500 m²
Krundi pind: 153100 m²
Hind alates: 1 200 000 EUR
EUR/m²: 2 400 EUR/m²

Info

Viljandimaa, Viljandi, 11 tuba, 3 korrust, kinnistu, kivimaja, uus, ehitusaasta 2009, kogupind 500 m², krunt 15,3 ha, elektripliit, köök 32,6 m², wc ja vannituba eraldi, saun, dušš, boiler, pesumasin, konditsioneer, kombineeritud küte, kamin, mööbel, parkett, garaaž, kõrvalhoone, puurkaev, garderoob, tööstusvool, turvauks, mets lähedal, kivikatus

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müüki on tulnud Eestis ainulaadne 2009. aastal ehitatud villa Viljandimaal. Tegemist on suurepärase koduga perele, kes otsib privaatsust ja linnakära asemel looduskaunist ning turvalist keskkonda.

Arhitekt Ott Ojamaa projekteeritud 500 m2 suurune villa on kavandatud kummardusena klassitsistlikule mõisaarhitektuurile, kuid erinevalt taastatud mõisatest on ehitusel kasutatud tänapäevaseid ehitusmaterjale- ja tehnoloogiaid.

Villasse viib sammastega trepp ning eeskojast on võimalik liikuda mööda massiivset betoontreppi soklikorrusele, 2. ja 3. korrusele. Soklikorrusel asub hall, kust pääseb nii kabinetti, piljardisaali, varjualusesse, majapidamisruumi kui ka kööki.

33 m2 suuruses piljardisaalis on maailmakuulsa brändi Riley marmorist piljardilaud. Kõrvalruumis asub 32,7 m2 kabinet, mida ilmestab suured tammepuust kapid, kirjutuslaud ja sohva. Samasse ruumi on paigutatud ka vee- ja küttesõlm. Teisele poole soklikorruse halli jääb 3,8 m2 WC, koridor, 24,4 m2 majapidamisruum ja suur köök.

Maitsekalt kujundatud 32,6 m2 köögis ootab perenaist väga suur tööpind ja kvaliteettehnika. Fatamorgana eritellimusel valmistatud kasepuidust köögimööbel on kulumiskindel ja kvaliteetne. Köögitehnika hulka kuulub ka Liebherri külmkapp, grillahi, elektripliit ja tervet ruumi ilmestavad erinäolised teetass-valgustid. Lisaks on köögiks ka elektrikaitsmete kilp.

Teisel korrusel asub 49 m2 suurune elutuba koos WC ja raamatukoguga. Samuti pääseb teiselt korruselt viimistlusjärgus olevale terrassile. Teisele poole trepihalli jääb 49 m2 suurune söögisaal koos 12-kohalise söögilauaga. Lisaks on söögisaalis kamina- ja serveerimislifti valmidus.

Kolmandal korrusel on avar 26 m2 magamistuba koos eraldi 11 m2 garderoobi ja suure 16,5 m2 vannitoaga, mida on võimalik enda äranägemise järgi kujundada (mullivann, saun, dušš). Samuti pääseb vannitoast rõdule, kust avaneb vaade kogu kinnistule. Samal korrusel paikneb ka kolm 16-19 m2 suurust tuba koos garderoobidega, käsitöötuba 11,7 m2 ning 6 m2 suurune vannituba koos dušinurgaga.

Villa üksikasjad:
* Betoontrepil on kokku üle 100 meetri kasepuidust käsipuid ja 64 trepiastet
* Kogu hoonet katab kvaliteetne parkett
* Soojustagastusega ventilatsioon
* Kasepuidust kolmekordse klaasiga aknad
* Kivikatus
* Kivipõrandküte – köök, duširuumid, eeskoda

Kogu villat köetakse veekeskküttel põhineva 100 kW puugaasikatlaga, mis asub suures abihoones/garaažis. Tegemist on automaatse süsteemiga, mis reguleerib hoone küttevõimsust vastavalt välistemperatuurile. Akumulatsioonipaakide mahutuvus on 7000 liitrit.

Kinnistul asub eraldi 83 m2 suurune saunamaja koos suure ees-, duši- ja leiliruumiga. Eesruumiks on avatud köök-elutuba, kus asub ka pelletkatel, mis kütab kogu saunamaja. Teisel korrusel on kaks magamistuba ja rõdu. Samuti jääb saunamaja kõrvale 2500 m2 suurune tiik ning kelder.

Suures abihoones on töökoda, puugaasikatel, kaks akumulatsioonipaaki ning garaaž.
Väiksem abihoone on mõeldud küttematerjali hoiustamiseks.

Kinnistu üksikasjad:
* Üldpindala 15,31 ha
* Metsamaa 6,82 ha
* Elektriliitumine 3x32 amprit
* Puurkaev
* Lokaalne kanalisatsioon (septik ja imbväljak)

Kui soovid häärberi kohta rohkem infot, fotosid ja tutvustavat videot,
siis võta minuga ühendust!

Pildid