Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3042147

Müüa suvila

Korruseid: 1
Korrus: 1
Tube: 2
Seisukord: Keskmine
Üldpind m²: 116 m²
Krundi pind: 1100 m²
Hind alates: 40 000 EUR
EUR/m²: 344.83 EUR/m²

Info

Tartumaa, Tartu vald, Elistvere, Aniita, 2 tuba, 1 korrust, kivimaja, keskmises seisukorras, kogupind 116 m², krunt 1 100 m², dušš, saun, ahjuküte, panipaik, terrass, elekter, mööbel, garaaž, lokaalne vesi, kaev

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee

Lisainfo

 Suvila Raigastvere järve ääres!

Müüki on tulnud 1100 m2 suurune suvilakrunt Elistveres. 116 m2 suurune maja sobiks neile, kes otsivad endale suvilat või kodu Tartu lähedale.
Majas on eraldi köök ja suurte akendega elutuba, mida on võimalik mitmeks toaks ehitada. Samuti on suvilal ka saun koos duširuumi ning kuivkäimlaga. Lisaks sellel on hoone külge ehitatud ka garaaž.

Nagu suvilale kohane, ei puudu ka siit suur aed koos terrassi ja istumiskohaga, kus saab õuesolemist nautida. Aias kasvavad õunapuud ja erinevad peenrataimed.
Maja küttekehaks on soojamüüriga pliit ning kamin. Olemas on salvkaev, aga veetrass puudub. Majal on toimiv elektriühendus võimsusega 3x16 amprit ning vastupidav eterniitkatus.

Ümberringi asuvad suvilad/majad, lähedale jääb Elistvere loomapark, Elistvere küla, Raigastvere järv, Elistvere järv ning Kaiavere järv. Kaugus Tartust 28 km.

Kui sa arvad, et see võiks olla sinu uus suvila või kodu, siis anna julgesti märku!

Pildid