Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3256528

Müüa maja

Korruseid: 4
Tube: 7
Ehitusaasta: 2015
Seisukord: Uus
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 368 m²
Krundi pind: 11143 m²
Hind alates: 1 100 000 EUR
EUR/m²: 2 989.13 EUR/m²

Info

Tartumaa, Nõo vald, Tõravere, Vapramäe Pubi & Villa, 7 tuba, 4 korrust, kinnistu, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2015, elamispind 224,4 m², kogupind 368 m², krunt 1,1 ha, boiler, wc ja vannituba eraldi, saun, vann, dušš, elektriküte, õhksoojuspump, rõdu 5 m², külmik, Internet, parkimine tasuta, köögimööbel, kamin, lokaalne vesi, kanalisatsioon, mööbel, pakettaknad, parkett, pesumasin, ühistransport, kõrvalhoone, puurkaev, panipaik, seinakapp, TV, terrass, elekter, garderoob, tööstusvool, mööbli võimalus, turvauks, video valve, valvesüsteem paigaldatud

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müüki on tulnud 2015. aastal rajatud Vapramäe Pubi & Villa kompleks, mis jääb maaliliselt lookleva Elva jõe äärde, kus saab nautida Vapramäe maastikukaitseala loodust ja ilu.

VILLA
2015. aastal täielikult renoveeritud villa asub mäenõlval, kust avaneb vaade Elva jõele. Poolkorrustega villa esimesel korrusel on kaminaga suur seminari- ja söögisaal, mis mahutab kuni 50 inimest. Lisandub täisvarustusega köök, abiruum, jõepoolne rõdu ja väljapääsud hoovi ning terrassile. 1,5 korrusel asub ootesaal, kaks WC-d ning abiruum.

Teisel korrusel on kokku neli magamistuba koos WC ja dušiga (kaks tuba on rõduga ning ühes toas on vann). 2,5 korrusel on üks magamistuba, mis on varustatud WC, duši ning infrapunasaunaga. Katusekorrusel on puhkeruum ning avar katuseterrass. 0-korrusel asub kaminasaal, eesruum, riietusruum, duši- ja leiliruum, eraldi WC ning kaks abiruumi. Väljapääs jääb jõepoolsele küljele.

EHITUS
1980ndatel aastatel ehitatud üksikelamu renoveeriti täielikult viis aastat tagasi. Välisseinad on ehitatud kivist, soojustatud ning kaetud laudisega. Vahelaed ja katus on raudbetoonist, katusekattematerjaliks on bituumen. Põrandaid katab keraamiline plaat ja naturaalne puitparkett. Siseviimistluses on kasutatud krohvi ja naturaalseid toone. Disainis on pandud rõhku naturaalsele valgusele, mida ilmestavad suured aknad ning rõdud.

SAUNAMAJA
Elva jõe kaldale on ehitatud ka eraldi saunamaja, mis mahutab kuni 20 inimest. Hoones on köögiga kaminaruum, WC, leili-, duši- ning riietusruum, lisandub suur terrass.

PUBI
Esimesel korrusel asub 106,6 m2 suurune saal koos baariletiga, toitlustamiseks vajaliku tehnikaga komplekteeritud köök, nõudepesuruum, abiruum, kaks eraldi WC-d, tuulekoda, suur terrass ja trepikoda. Teisel korrusel on kokku viis numbrituba koos WC ja duširuumidega, lisandub abiruum. Ehitusaluseks pinnaks on kokku 263 m2.

EHITUS
1884. aastal ehitatud Meeri mõisa maakiviseintega magasiait renoveeriti 2015. aastal kõrts-külalismajaks. Kandekonstruktsiooniks on taastatud looduslikust maakivist välisseinad. Katusekonstruktsiooniks on puitsarikad, katusekattematerjaliks kivi. Põrandakatteks on keraamiline kivi ja naturaalne puitparkett. Kõik aknad on pakett-klaasidega.

Aastaringselt tegutsev pubi on populaarne söögi- ning majutuskoht. Pubisse mahub korraga kuni 50 inimest. Hoovis asub söegrilliga grillikoda koos kuuekohaliste laudade, lisaks ka täiskeldriga abihoone, mida kasutatakse laoruumina. Pubihoonet ilmestavad Ivar Feldmanni sepistatud piirded ja raudahi, piljardilaud, unikaalne baarilett, originaalmaalid ning suur terrass.

KINNISTU
1,1 ha suurune müüdav kompleks koosneb kahest kinnistust suurusega 7437 m2 ja 3706 m2. Lisaks asub kinnistul ka alpimaja, kus on kuus voodikohta, kuur-kaevumaja ja prügimaja.

KOMMUNIKATSIOONID
Mõlemal kinnistul on olemas tööstusvool 3x40 amprit. Kanalisatsiooniühenduseks on septik, rasvapüüdur ja imbväljak. Tarbevett saadakse puurkaevust. Pubi ja villa on varustatud valvesüsteemi ja videovalvega. Villa kütmiseks kasutatakse õhksoojuspumpi, elektriradiaatoreid ning kaminat, soe vesi saadakse elektriboileritega. Pubis on õhk-vesi soojuspump, millega köetakse radiaatoreid, põrandaid ja tarbevett.

ASUKOHT
Vapramäe vastaskaldale ehitatud kompleks on hea juurdepääsuga asukohas, jäädes Elvast 4 km ja Tartust 20 km kaugusele. Lähedal asub Vapramäe Loodusmaja, Tõravere Observatoorium, Kerikmägi linnus, vesiveskid ja 3,6 km pikkune Vapramäe õpperada.

LISAINFO
Mõlemat kinnistut müüakse koos. Hind sisaldab käibemaksu. Soovi korral on võimalik tutvuda ka hoonete plaanimaterjaliga.

TUTVUSTAV DROONIVIDEO
https://youtu.be/AP6R1R4BsBE

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272

GSM +372 534 26301
ranno@lumena.ee
www.lumena.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Pildid