Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3305319

Müüa maja, 3 magamistuba

Korruseid: 1
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2021
Seisukord: Uus
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 155.1 m²
Krundi pind: 1080 m²
Hind alates: 179 000 EUR
EUR/m²: 1 154.09 EUR/m²

Info

Tartumaa, Kambja vald, Tõrvandi, Kõivu tn 14, 4 tuba, 1 korrust, kinnistu, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2021, elamispind 91,7 m², kogupind 155,1 m², krunt 1 080 m², dušš, saun, põrandaküte, gaasiküte, kanalisatsioon, tsentraalne vesi, panipaik, terrass, pakettaknad, parkett

Kontakt:

toomas@lumena.ee
Toomas Matvejev 56477680

Lisainfo

 Tegemist on maja eelmüügiga.
Kokku tuleb sarnase projektiga majasid neli tükki

Müüa hea planeeringuga kompaktne elamu Tõrvandis. Maja valmib 2021 aasta suve lõpp.

Maja iseloomustab kõrge ehituskvaliteet ja hästi läbi mõeldud lahendused ning suur terrass, kuhu pääseb nii elutoast, saunast, kui ka magamistoast.
Planeeringu ja viimistluse osas on veel võimalik kaasa rääkida.
Maja elupind on 91.7m². Energiaklass B.

Müügihind sisaldab:
- Maja täielikku valmimist
- Kvaliteetset siseviimistlust (vastavalt kliendi soovile)
- Tammeparkett (vastavalt kliendi soovile)
- San. tehnika
- Siseuksed (vastavalt kliendi soovile)
- Valgustid
- Haljastus

-Köögimööbel ja aed on võimalik lisada müügihinnale.

PLANEERING:

155,1m² üldpinnast moodustab köetav pind 91,7 m². Terrass suurusega 35,8m²
Maja planeering: esik (4,9 m²), tehnoruum (3 m²), avatud köögiga avar elutuba (39,6 m²), 3 magamistuba (11,1 m²; 11,1 m²; 11,9m²), wc (2,3 m²) ja vannituba koos saunaga (7,8 m²) . Elutoast, magamistoast ja sauna eesruumist pääseb lõuna-ja läänepoolsele küljele avanevale terrassile (35,8 m²) .

EHITUSLIK INFORMATSIOON:

Maja on ehitatud plaatvundamendile, mille soojustus on 300mm EPS. Väliseinad on laotud soojapidavast Bauroc 200 kiviplokist ja soojustatud 200mm EPS. Välisseinad on krohvitud. Hoone katuseks on kivikatus, mis on paigaldatud tehases valmistatud fermidele. Lae soojapidavuse tagab 400mm puistevill. Akendeks on soojapidavad 3x pakettklaasid.

Kõik siseseinad on väga hea heliisolatsiooni saavutamiseks laotud Bauroc Acoustic 100 plokist. Hoone kütteallikana on kasutatud säästlikku Buderuse gaasikütte baasil vesipõrandakütet. Värske sisekliima tagab kvaliteetne soojustagastusega Flexit ventilatsioonisüsteem.
Tubade laed on ehitatud kahekordsest kipsist. Nii sise- kui välisvalgustiteks on energiasäästlikud ja kvaliteetsed süvistatud LED valgustid.

Eramul on olemas vee-ja kanalisatsiooniliitumised ja elektriliitumine 3 X 16 A.

Pindala jaotus:
Hoone üldpind – 155,1 m²
Hoone eluruumi pind – 91,7 m²
Tehnoruumi pind- 3 m²
Auto varjualune - 19,3 m²
Panipaik - 8,3 m²
Terrasside kogupind – 35,8 m²

SISEVIIMISTLUS

Ruumide siseviimistluses on kasutatud mahedaid värvitoone, mis loovad mõnusa ja hubase kodutunde. Põrandaid katab kvaliteetne naturaalne tammeparkett.

Sanitaarruumidesse on paigaldatud keraamilised plaadid ning kõik eluks vajalik - WC pottidest duššideni. Sauna leiliruum on viimistletud termotöödeldud puitlaudisega ning paigaldatud on elektrikeris.

ASUKOHT:

Looduskeskne ja vaikne Aasa uuselamurajoon on hinnatud asukohaks eriti noorte perede seas. Elamurajoon asub linnapiirist kõigest 5 km kaugusel ja Tartu kesklinn vaid 15 min autosõidu kaugusel. Kauplustest on lähim Konsum, mis asub ca 2km kaugusel. Lähim kool on Ülenurme Gümnaasium, mis asub 3km kaugusel. Tõrvandi lasteaiani on ca 2,5km. Piirkonnal on väga hea bussiühendus linnaga ja väga heas korras kergliiklusteede võrgustik.

Võimalik on tulla tutvuma arendaja teise projektiga mis asub kõrval tänavas Aasa 35. www.kv.ee/3225852 ja Kõivu 18

MÜÜGIINFO:

Müük toimub kolmes etapis:
- Broneerimine
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 3 000 EUR’i suuruse ettemakse.
- Võlaõiguslik leping
Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud ettemaks 10% ulatuses kogu tehingu väärtusest.
- Asjaõiguslik leping
Kui maja on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille sõlmimise käigus tasub ostja ülejäänud summa ja saab kinnistu omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.

Pildid