Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3312430

Müüa maja, 1 magamistuba

Korruseid: 2
Tube: 2
Magamistube: 1
Ehitusaasta: 1929
Seisukord: Renoveeritud
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 66 m²
Krundi pind: 10219 m²
Hind alates: 46 000 EUR
EUR/m²: 696.97 EUR/m²

Info

Võrumaa, Rõuge vald, Kõrgepalu, 2 tuba, 2 korrust, kinnistu, palkmaja, renoveeritud, ehitusaasta 1929, kogupind 66 m², krunt 1,0 ha, ahjuküte, kõrvalhoone, puurkaev, panipaik, elekter, tööstusvool, pakettaknad, köögimööbel, parkett

Kontakt:

ranno@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müügile on tulnud uue hingamise saanud talumaja koos abihoonetega. Lisandub endine laudahoone, mida on võimalik kasutada näiteks tootmishoonena või laona!

MAJA
Elumaja 1. korruse elutuba ja köök on täielikult renoveeritud. Betoonpõrandad on soojustatud ja kaetud naturaalse tammeparketiga. Palkseinad on puhastatud. Laed on soojustatud kivivillaga. Kööki on paigaldatud kvaliteetne köögimööbel. Uus omanik saab enda äranägemise järgi kujundada esiku ning vannitoa, kus on kõik vajalikud ühendused juba loodud. Elamul on pakettaknad. Sooja annab ahi ning soojamüüriga pliit. Maja teisel korrusel asub pööning, mis on võimalik välja ehitada. Mööbel ei kuulu hinna sisse.
Lisaks elumajale asub kinnistul ka saun, kelder, puukuur ning kaks kõrvalhoonet. Saunas on puiduküttega keris, pesemisruum ning eesruum.

KINNISTU
10 219 m2 suurune kinnistu koosneb kahest erinevast katastriüksusest, millest ühel asub elumaja koos abihoonetega ning teisel kinnistul paikneb 700 m2 suurune maakivimüüriga laut, kus viimati tegutses kanakasvatus. Hoone küljes on ka pakendamisruum. Maja asub hea ligipääsetavusega kohas, kuhu saab asfalttee kaudu.

KOMMUNIKATSIOONID
Elektrivõimsuseks on 3x20 A. Elamul on uus elektrijuhtmestik. Kinnistul on olemas kohalik puurkaevu veetrass, mis on viidud nii elumajja kui ka sauna. Uuel omanikul tuleb paigaldada septik ja imbväljak.

ASUKOHT
Kinnistu asub Võrust 27 km, Rõugest 15 km, Valgast 60 km, Tartust 90 km ja Tallinnast 270 km kaugusel. Lähim pood on Tsoorus 7 km kaugusel. Bussipeatus asub kohe maja kõrval. Lähimateks asulateks on Varstu, Tsooru, Mõniste ja Rõuge. Lähim põhikool ja lasteaed asub Varstus 7 km kaugusel.

Huvi korral võta minuga kindlasti ühendust!

Ranno Kalda
Kinnisvaramaakleri reg.nr: KMR 35272

GSM +372 534 26301
ranno@lumena.ee
www.lumena.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Pildid