Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3330569

Müüa maja, 3 magamistuba

Korruseid: 1
Tube: 4
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2021
Seisukord: Uus
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Kinnistu
Üldpind m²: 204.5 m²
Krundi pind: 1377 m²
Hind alates: 210 000 EUR
EUR/m²: 1 026.89 EUR/m²

Info

Tartumaa, Kambja vald, Tõrvandi, Kõivuharu tn 1, 4 tuba, 1 korrust, kinnistu, puitmaja, valmis, uus, ehitusaasta 2021, elamispind 109,3 m², kogupind 204,5 m², krunt 1 377 m², köök 11,6 m², saun, dušš, gaasiküte, põrandaküte, elekter, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, ühistransport, terrass, asulast väljas, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi, ümbruses eramud

Kontakt:

toomas@lumenkv.ee
Toomas Matvejev 56477680

Lisainfo

 Tegemist on maja eelmüügiga.

Müüa 2021 aasta sügisel valmiv 3 magamistoaga elamu Tõrvandis.
Maja iseloomustab ökonoomsus (B energiaklass) ja hästi läbi mõeldud lahendused..
NB! Pildid on illustratiivsed.

PLANEERING:

204,5 m² üldpinnast moodustab köetav pind 109,3 m² .
Maja planeering: esik (4,6 m²), abiruum (8,1 m²), köök (11,6 m²), elutuba (26,2 m²), kolm magamistuba (13,2 m²; 13,2 m²; 10,8m²), koridor (7m²), vannituba (4m²), saun (3,4 m²), sauna eesruum (9,3 m²), wc (1,6 m²) . Elutoast, sauna eesruumist ja magamistoast pääseb terrassile (67,3m²). Maja kõrval asub auto varjualune (18,9 m²) ja panipaik (7,3 m²).

EHITUSLIK INFORMATSIOON:

Maja on ehitatud plaatvundamendile, mille soojustus on 300mm EPS. Väliseinad on puitkarkassist ja soojustatud 250mm villaga. Välisviimistluseks on kasutatud laudist. Hoone katuseks on kivi, mis on paigaldatud tehases valmistatud fermidele. Lae soojapidavuse tagab 600mm puistevill. Akendeks on soojapidavad 3x pakettaknad. Soklile paigaldatud närilisi tõkestav võrk. Kõik siseseinad on väga hea heliisolatsiooni saavutamiseks soojustatud 50mm villaga.

KÜTE ja VENTILATSIOON:
Küttelahenduseks on gaasikütte baasil põrandaküte.
Värske sisekliima tagab kvaliteetne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

SISEVIIMISTLUS

Ruumide siseviimistluses osas on uuel omanikul veel võimalik kaasa rääkida.
Sanitaarruumidesse on paigaldatakse keraamilised plaadid ning kõik eluks vajalik - WC pottidest duššideni. Sauna leiliruum on viimistletud puitlaudisega ning paigaldatud on elektrikeris.

Müügihind sisaldab:
- Maja täielikku valmimist
- Kvaliteetset siseviimistlust (vastavalt kliendi soovile)
- Parkett
- San. tehnika
- Siseuksed
- Valgustid

ASUKOHT:

Looduskeskne ja vaikne Kõivu uuselamurajoon on hinnatud asukohaks eriti noorte perede seas. Elamurajoon asub linnapiirist kõigest 5 km kaugusel ja Tartu kesklinn vaid 15 min autosõidu kaugusel. Kauplustest on lähim Konsum, mis asub ca 2km kaugusel. Lähim kool on Ülenurme Gümnaasium, mis asub 3km kaugusel. Tõrvandi lasteaiani on ca 2,5km. Piirkonnal on väga hea bussiühendus linnaga ja väga heas korras kergliiklusteede võrgustik.

MÜÜGIINFO:

Müük toimub kolmes etapis:
- Broneerimine
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 3 000 EUR’i suuruse ettemakse.
- Võlaõiguslik leping
Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud ettemaks 10% ulatuses kogu tehingu väärtusest.
- Asjaõiguslik leping
Kui maja on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille sõlmimise käigus tasub ostja ülejäänud summa ja saab kinnistu omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.

Pildid