Pakkumised

Kõik pakkumised

ID: 3334725

Müüa majaosa, 3 magamistuba

Korruseid: 2
Tube: 5
Magamistube: 3
Ehitusaasta: 2021
Seisukord: Uus
Valmidus: Valmis
Omandivorm: Korteriomand
Üldpind m²: 109.1 m²
Krundi pind: 50 m²
Hind alates: 232 400 EUR
EUR/m²: 2 130.16 EUR/m²

Info

Tartumaa, Tartu, Tartu linn, Karlova, Võru tn 46-2, 5 tuba, 2 korrust, korteriomand, kivimaja, valmis, uus, ehitusaasta 2021, elamispind 103,8 m², kogupind 109,1 m², krunt 50 m², vann, saun, dušš, õhksoojuspump, põrandaküte, Internet, telefon, kaabelTV, terrass, elekter, pakettaknad, parkett, parkimine tasuta, tsentraalne vesi, kanalisatsioon, aiaga ümbritsetud, asub keskuses, teed heas seisukorras, naabrid ümberringi

Kontakt:

sander.parn@lumenkv.ee

Lisainfo

 Müüa 2021. a suve keskpaigas valmiv 5-toaline ridaelamuboks Karlovas. Maja iseloomustab ökonoomsus (A-energiaklass) ja hästi läbimõeldud lahendused.

MAJA:
Kahekorruseline maja koosneb kolmest ridaelamuboksist.

Maja on ehitatud lintvundamendile, mille soojustuseks on EPS. Välisseinad on laotud soojapidavast õõnesbetoonplokist, mille soojustus on 200mm kivivill + tuuletõke, mida katab laudis. Välisseinad on krohvitud ja kasutatud ka puitvoodrit. Korteritevahelised seinad 240mm õõnesbetoonplokist. Hoone katuseks on lamekatus, mida katab SBS rullmaterjal ja soojustuseks 400mm kivivill. Akendeks on soojapidavad 3-kordse klaaspaketiga puitaknad ning välisuksed on värvitud puidust. Siseseinad kergkonstruktsioonist (kipskarkassil).

Igas ridaelamuboksis eraldiseisvalt kasutatakse kütteallikana säästlikku õhk-vesi soojuspumpa. Tubadesse annab sooja vesipõrandaküte. Värske sisekliima tagab kvaliteetne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.

RIDAELAMUBOKS:
Ridaelamuboksi üldpind on 109,1 m2, millest elamispinna moodustab 103,8 m2.

Esimesel korrusel asuvad esik (6,1 m²), avatud köögiga elutuba (28,2 m²), kabinet (5,7 m2) - (antud tuba on võimalik ka mitte välja ehitada), vannituba (3,7 m2), saun (2,4 m2) ja trepikoda (9,5 m2).
Esikust ja elutoast pääseb lõunapoolsele küljele avanevale terrassile (8 m2).
Õueala suuruseks on 50 m2.
Parkimiskohtade pinda katavad graniitsõelmed.
Teisel korrsel asub 3 magamistuba (13,4 m²; 13,2 m²; 11,7 m²), vannituba (4,8 m²), tehnoruum (2,2 m²) ning trepikoda (9,7 m2).

Ridaelamuboksil on individuaalne sissepääs, oma isiklik õueala koos terrassiga ja 2 parkimiskohta.

SISEVIIMISTLUS:
Ruumide siseviimistluses on kasutatud soojasid ja heledaid värvitoone, mis loovad mõnusa ja hubase kodutunde. Põrandaid katab kvaliteetne naturaalparkett. Tube eraldavad puidust kvaliteetsed uksed. Sanitaarruumidesse on paigaldatud keraamilised plaadid ja kvaliteetne sanitaartehnika. Saunaruum on viimistletud termotöödeldud puitlaudisega ning paigaldatud elektrikeris.

ASUKOHT:
Väga hea asukoht kesklinna lähedal elada soovivale perele – Karlova kesklinnapoolses servas asuv uus ridaelamu jääb kõigest mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele Tartu kesklinnast ja vanalinnast.
Ridaelamu asub Karlova miljööväärtuslikus alas.

LISAINFO:
Ridaelamu vastas paikevad 2 suurt hoonet (3-korruseline tegevuse lõpetanud vana alumiiniumi- ja plastmassi tehas ning Võru tn äärne 4-korruseline büroo- ja elamuhoone) on mõlemad müügis ning vana tehasehoone perspektiiv on ilmselt lammutamine ja uue äri- ja/või eluhoone ehitamine.

Enne sisetööde algust on Ostjal võimalus kaasa rääkida siseviimistluse valikus.
Ridaelamu valmib juuli 2021.

Müügihind sisaldab:
- Korteri lõplik valmidus vastavalt siseviimistluspaketile;
- Individuaalne õhk-vesi soojuspump;
- Eraldatud hooviala vastavalt projektile;
- Graniitsõelmed auto sissesõiduteel ja pandusel ümber hoone;
- Tehnovõrkude liitumistasu (vesi, elekter, kanalisatsioon);
- Andme- ja telefoniside valmidus.

Müügihind ei sisalda:
- Müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõiv (tasub ostja);

Müük toimub kolmes etapis:
- Broneerimine
Kliendiga sõlmitakse broneerimiskokkulepe, mis kehtib võlaõigusliku lepingu sõlmimiseni. Ostusoovi kinnitamiseks tasub ostja broneerimislepingu sõlmimisel 3 000 EUR’i suuruse ettemakse.
- Võlaõiguslik leping
Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu detailid. Võlaõigusliku lepingu sõlmimise eelduseks on ostja poolt tasutud ettemaks 10% ulatuses kogu tehingu väärtusest.
- Asjaõiguslik leping
Kui maja on ostjale üleandmiseks valmis, sõlmitakse ostjaga notariaalne asjaõiguslik leping, mille sõlmimise käigus tasub ostja ülejäänud summa ja saab kinnistu omandiõiguse. Ostja tasub notariteenuste eest ning ka tehinguga seotud juriidilised kulud.

Kui Sa arvad, et see võiks olla Sinu uus kodu, siis võta julgelt ühendust ja uuri lisa!

*Kasutatud pildid on illustratiivsed.

Sander Pärn
Mob +372 52 16 666
sander.parn@lumenkv.ee

Lumen Kinnisvarabüroo
www.lumenkv.ee
Vaksali 6, 50409 Tartu

Pildid